Çankaya Parça Eşya Taşıma

Çankaya parça eşya taşıma hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet sunuyoruz. Parça eşya taşıma işlerinde uygun araç tipi seçimiyle makul fiyatlar ortaya koymaktayız.

parca-esya-tasima
parca-esya-nakliyat

Çankaya parça nakliyat için bizleri aramanız sonucunda sizlerden temel olarak belirlediğimiz bilgileri talep etmekteyiz. Peki, nedir bu bilgiler?

1)- Parça eşyalarınızın miktarı
2)- Parça nakliye hizmetinin yapılacağı adresler arası mesafe
3)- Parça eşyalarınızın bulunduğu ve gideceği daire kat sayısı
4)- Parça eşya taşıma işlemi sırasında özel talepleriniz

Yukarıda belirtmiş olduğumuz sorulara karşılık sizlerden aldığımız cevaplar neticesinde parça eşya taşıma fiyatları belirleriz. Çankaya parça eşya taşıma firması olarak, siz değerli müşterilerimizi kaliteli hizmetin yanı sıra ekonomik fiyatlarla buluşturmaktayız.

parca-nakliyat

Profesyonel olarak parça eşya taşıma hizmeti veren ekibimiz ile her türlü eşyanızı dilediğiniz lokasyona taşıyoruz. Bu hizmeti verirken sorunsuz ve stressiz bir süreç garantisi veriyoruz. Farklı büyüklükteki eşyalarınıza uygun ebatta seçtiğimiz araçlarımız ile hem gereksiz masrafları ortadan kaldırıyoruz. Hem de kaliteli hizmeti hedef alıyoruz.

Oldukça zorlu ve stresli olan parça eşya taşıma konusunda en iyi hizmeti veren firma olmamız asla tesadüf değildir. Geçmişten bu güne deneyimli ekibimiz ile yapmış olduğumuz parça eşya taşıma hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutulmaktadır. Bu nedenledir ki her zaman ilk tercih edilen firma olmaya devam ediyoruz.

Çankaya Parça Eşya Taşıma Fiyatları

110 TL
Tek Parça Eşya Taşıma Fiyatı
200 TL
Az Miktar Parça Eşya Taşıma Fiyatı
350 TL
Fazla Parça Eşya Taşıma Fiyatı

Yukarıda belirtmiş olduğumuz Çankaya parça eşya taşıma fiyatları sadece şoförlü nakliye aracı görevlendirdiğimiz de ödeyeceğiniz ücretleri içermektedir.

Taşınacak eşya miktarına göre personel gerekli olur ise eğer, araç + personel ücreti, ödeyeceğiniz ücrete yansıyacaktır. Aşağıdaki tabloda ise yukarıdaki fiyatların personelli şekilde hesaplanmış hali yer almaktadır.

Çankaya Parça Nakliye Fiyatları

170 TL
Tek Parça Eşya Taşıma Fiyatı

Küçük Boy Araç + 1 Personel

270 TL
Az Miktar Parça Eşya Taşıma Fiyatı

Orta Boy Araç + 2 Personel

450 TL
Fazla Parça Eşya Taşıma Fiyatı

Büyük Boy Araç + 4 Personel

Çankaya Küçük Nakliye

Çankaya küçük nakliye adından da anlaşılacağı üzere küçük çaplı eşya nakliyat hizmetine verilen addır. Başka bir deyişle de miktarca az olan yük veya eşyaların küçük nakliye araçları ile bulunduğu yerden alınarak istenilen yere teslim edilmesidir.

Çankaya küçük nakliyat hizmeti iki farklı şekilde gerçekleşir. Bunlardan biri Çankaya şehir içi küçük nakliyat ve ikincisi ise Çankaya şehirler arası küçük nakliye işlemidir.

kucuk-nakliye

Çankaya Küçük Nakliye Aracı Kiralama

Çankaya küçük nakliye aracı kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerimize istedikleri boyuttaki küçük nakliye araçlarımızı şoförlü olarak kiralıyoruz.

Şoförsüz küçük nakliye aracı kiralama hizmeti vermiyoruz. Küçük kamyonet nakliye aracı kiralama işlerinde şoförlü şekilde her türlü uygun işler için araçlarımız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

doblo-nakliye
panelvan-nakliye
pikap-nakliye
kamyonet-nakliye

Çankaya Doblo Nakliye

Çankaya doblo nakliye hizmeti doblo araçlar ile gerek şehir içinde gerekse de şehir dışın da uygun tipli yük ve eşyaların taşınmasını sağlayan hizmetin adıdır.

Doblo nakliye araçları, çoğunlukla girilmesi yasak bölgeler için gerekli olur. Bir diğer gerekli olduğu alan ise tek parça eşya taşıma işlemleridir.

Doblo nakliyat hizmeti sunan firmamızı aradığınızda lokasyonunuza en yakın konumda bulunan doblo nakliye aracımızı görevlendirmekteyiz. Bu sayede alacağınız doblo nakliye aracı fiyatı en uygun şekilde olacaktır.

doblo-nakliyat

Parça eşya taşıma işlemlerinde doblo nakliye aracı ile en uygun fiyata taşınma kolaylığını yaşamak için bizleri aramanız yeterlidir.

panelvan-nakliyat

Çankaya Panelvan Nakliye

Çankaya panelvan nakliye hizmetini açıklayacak olursak tarifimizi şu şekilde yapmamız anlamanızı kolaylaştıracaktır. Çoğu kişi panelvan aracın nasıl bir şey olduğunu bilmemektedir.

Panelvan araçlar, okul taşıtı olarak öğrenci taşımada kullanılan servislerin arkasının koltuksuz hali olanıdır. Yolcu taşımacılığına uygun şekilde dizayn edilen bu araçlar parça eşya taşıma işlemi içinde özel dizayn edilmektedir.

Panelvan araçla yük taşıma hizmetini kimler tercih etmelidir? Gelin şimdi bunları sıralayalım.

Çankaya Kamyonet Nakliye

Çankaya kamyonet nakliye birçok hizmet dalının ve birçok kişinin ihtiyaç duyacağı bir hizmetlerdendir. Bir diğer deyişle hayatı boyunca bir kez dahi bir kişinin kesin ihtiyacı olacak ve hizmet alacağı bir iştir.

Kamyonet nakliyat araçları ile şehir içi nakliye ve şehirler arası nakliyat hizmeti de yapılmaktadır. Hem yük taşıma hem eşya taşıma alanlarında kullanılır.

Parça eşya taşıma işlerinde kamyonet nakliye araçları birden fazla kişinin şehirler arasında parça eşyasının taşınmasını sağlayabilir. Bu şekilde taşıma bedeli olan parça eşya taşıma fiyatları oldukça makul seviyede belirlenir.

Kamyonet nakliye araçları şehir içindeyse tek parça eşya taşıma işlemlerinde de kullanılmaktadır. Örnek verecek olursak eğer Çankaya tek parça eşya taşıma konusunda yardıma ihtiyaç duyan binlerce kişiye kamyonet nakliye araçlarımızla hizmet sunmuş bir firmayız.

Kamyonet nakliye araçlarını, boyut ve yük taşıma kapasitesi bakımından 3 farklı şekilde ele almak gerekir. Bunlar; küçük kamyonet, orta boy kamyonet ve büyük boy kamyonet olmak üzere 3’e ayrılır.

Kamyonet Nakliye Fiyatları

0 TL
Küçük Boy Kamyonet
0 TL
Orta Boy Kamyonet
0 TL
Büyük Boy Kamyonet

Kamyonet nakliye fiyatları belirlerken firmamız, tercih edilecek kamyonet, eşya miktarı, gidilecek mesafe ve personel gerekli olup olmayacağı durumlarına bakarak fiyatlar sunmaktadır.

Çankaya Şehir İçi Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Çankaya parça eşya taşıma, parça eşya nakliyat, parsiyel taşımacılık, parça nakliyat, parça nakliye, şehir içi parça eşya taşıma ve şehirler arası parça eşya taşıma işlemlerinde işinize uygun profesyonel çözümler üretmekteyiz. Haftanın her günü, günün her saati parça eşya taşımacılığı için bizleri arayabilirsiniz.

Scroll to Top